VIV MEA 2023, Abu Dhabi Fuarına Hazırız!

Herkese merhaba,

Zaman su gibi akıp geçiyor derler ya, gerçekten öyle. Blog için ne yazacağımı düşünürken Ekoprint Youtube kanalımızda geziniyordum.

2021 yılında pandemi döneminde katıldığımız VIV MEA, Abu Dhabi videosunu gördüm. Videonun sonunda 2023’te görüşmek dileği ile yazıyordu. Evet, aradan 2 sene geçmişti ve biz 10 gün sonra inşallah tekrar VIV MEA’da Ekoprint standımızı açıp, yeni işbirlikleri için potansiyel ziyaretçilerle buluşacağız.


 

Fuar için hazırlıklarımızı tamamladık, ürünlerimizi çok önceden göndermiştik zaten. Bu seneki fuarda da umuyoruz ki güzel iş bağlantıları yapar, dünyanın farklı bölgelerine distribütörlükler verir ve ihracatımızı artırırız.

Biraz da standımızda hangi ürünlerimizi sergileyeceğimizden bahsedelim.

VIV MEA, Abu Dhabi fuarında ilk defa sergileyeceğimiz ürünümüz EP-22M Tasnif Üzeri Kodlama Makinesi olacak. Moba, Staalkat, Nabel vb tasnif makinelerinin hatlarına entegre edilebilen kodlama makinelerimiz müşterilerimizin operasyonlarını verimli hale getirirken, işçilik maliyetlerini düşürecek – karlılığını artıracak. Hatların arasına kurulan kodlama makineleri viyol kapaklarının üzerine STT, ÜRT, Lot No, Seri No, Barkod-Karekod gibi dataları otomatik olarak kodlayarak müşterilerimizin işlerine katma değer yaratacak.

 

Türkiye’de çok başarılı olduğumuz Keskinoğlu ve Abalıoğlu Projelerimizin detaylarını, videolarını, fotoğraflarını da ziyaretçiler ile paylaşarak gerekli bilgilendirmeleri yapacağız.


 

Bu projelerin çeşitli bölgelerden gelen ziyaretçiler için merak uyandıracağını düşünüyoruz. Yeni satışlar için heyecanlıyız??

Başka neler var derseniz, aşağıda her fuarımızda dikkat çeken ilgi gören ürünlerimizden de bahsedeyim. Buyrun.

EP-205; Orta ve büyük ölçekli yumurta üreticileri için HP45 teknolojisi, yüksek kalite yumurta kodlama makinesi. Saatte 100.000 adede kadar yumurta kodlama kapasitesi.

 

EP-121; Doğal-gezen ve organik yumurta üreticileri için HP45 teknoloji yumurta kodlama makinesi. Saatte 10.000 adede kadar yumurta kodlama kapasitesi.


 

EP-21; Yumurta viyolleri üzerine STT, ÜRT, Lot No, Seri No, Barkod-Karekod kodlaması yapabilen HP45 teknoloji paket üzeri kodlama makinesi.
 

Handjet; Küçük üreticiler için el kodlama makinesi.
 

Yumurta Taşıyıcıları; Üreticilerin yumurtaları 30’lu viyollerden 10-12-15 ve yine 30’lu viyollere aktarmasını sağlayan motorlu-vakumlu ekipmanlar. 

Yumurta Kodlama Kartuşları; Pembe, Mavi, Yeşil, Kırmızı renklerde %100 gıda mürekkepli kartuşlar.


Ambalaj Kodlama Kartuşları; Su bazlı ve solvent bazlı olmak üzere paketlerin üzerinin kodlanmasında kullanılan HP45 teknolojisi kartuşlar.

Ürünlerimizden de bahsettikten sonra fuar sonrası güzel haberlerimizi de sizlerle yine buradan paylaşmayı umuyorum.

Şimdilik hoşçakalın.

 

Son olarak, sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.
 

 

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere...

10.11.2023Sitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.