VIV Asia, 2023 Fuar Hazırlıklarımız başladı...

Herkese merhaba,
Bugün Cuma, haftanın son iş günü bizim için. Bakıyorum da şirkette herkesin enerjisi yüksek, tüm haftayı yoğun şekilde geçirmelerine rağmen mesai bitiminde hafta sonuna girmenin heyecanını yaşıyorlar.
Ben de hafta nasıl bitti, blog yazısını hala yazamadım diye düşünürken çalışma arkadaşlarımı görüp tabir yerinde ise gaza geldim:)
Bugün, Mart ayının sonuna doğru katılacağımız VIV Asia, 2023 fuarı için yaptığımız hazırlıklardan bahsedeceğim. 
Şirketimizi ve ülkemizi son 10 yıldır neredeyse tüm VIV Tavukçuluk ve Teknolojileri fuarlarında temsil ediyoruz. 
Bugüne kadar düzenli olarak VIV Europe, MEA, Türkiye ve Asia fuarlarına katılıp ürünlerimizi tanıttık, distribütörlük anlaşmaları yaptık ve nihayetinde 23 ülkeye ihracat yapar hale geldik. 


Hedefimiz yurtdışı satışlarımızı daha çok ülkede artırarak yola devam etmek, işlerimizi büyütmek ve bir dünya markası olmak.
Giriş reklamını yaptıktan sonra gelelim fuar hazırlıklarımıza:)
İstisnasız her fuara katılım sonrasında bir daha ki fuarda şunları bunları kesin yapalım, eksiklerimizi tamamlayalım bir sonraki fuara bomba gibi girelim diyoruz kendi aramızda. 
Hiçbir şeyi son ana bırakmayalım, planlamayı düzgün yapalım vs vs...
Sonra ne oluyor? Klasik sonuç.. Ucu ucuna yetişen ürünler, yükleme programı, yanlış ölçü verilmiş ya da yapılmış box lar, sonradan tespit edilen ihtiyaçlar, valizlere konulmak zorunda kalan yedek parçalar, broşürler ve nice aksaklıklar...
Ama bu sefer öyle olmayacak, çok kararlıyız.
En son katıldığımız VIV Europe fuarında aldığımız notları çoktan uygulamaya geçirdik. 


Fuarda sergileyeceğimiz ürünlerin hepsini ürettik, testlerini yaptık. Hadi bakalım gidiyoruz dediğimizde hazır kıta yüklenmeyi bekliyorlar.
Sergileyeceğimiz tüm makineler için tasarım ve işlevsel olarak çok güzel, kullanışlı, alüminyum ve paslanmaz çelikten üretilmiş, malzemelerimizi depolayabileceğimiz, kapaklı, üstünde konveyörleri olan ürün sergileme platformları oluşturduk.
Yumurta kodlama makinelerimizi, paket üzeri kodlama makinelerimizi, yumurta taşıyıcı ürünlerimizi bu platformlarda müşterilerimize sunacağız. Her birinin üstüne entegre etmek için tabletler alındı. Ürün videoları yüklendi. Standımızı ziyaret edenler, ürünleri canlı gördüğü gibi tabletlerden de müşteri videolarını izleyebilecekler.


Stand duvarları için görsellerimiz de hazırlandı sayılır. Bir duvarı komple EP-22M Moba Hatlarında Paket Üzeri Kodlama Makinelerimiz için ayırdık. Türkiye'de Keskinoğlu ve Abalıoğlu ile Moba hatlarına kurduğumuz toplam 50 adet makine projemizin benzerlerini yurtdışındaki büyük yumurta üreticileri ile de yapmayı çok istiyoruz. Umuyoruz ki bu fuarın sonunda hedefimizi gerçekleştiririz.


Geriye ufak tefek detaylar kaldı, artık onları da tamamladıktan sonra tam olarak hazırız diyebiliriz. Tüm katılımcıların ve ziyaretçilerin keyif aldığı, hareketli, verimli hepimiz için çok güzel ve bol satışlı geçen bir fuar olmasını diliyoruz. 

Son olarak sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.
Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere..
 
 

25.11.2022

Diğer HaberlerSitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.