Serbest gezen – Organik yumurta üreticisiyim. Yumurta kaşesi mi yoksa kodlama makinesi mi almalıyım?Bazı soruların cevabı ilk bakışta insana çok kesin ve net gelir değil mi? Burada olduğu gibi. Param varsa tabii ki yumurta kodlama makinesi alırım dediğinizi duyar gibiyim.

 

Ben düşüncelerimi paylaşayım, siz değerlendirmenizi yine yaparsınız. İşte detaylar, karar sizde. 

1. Günlük yumurta üretimim 1000 adeti geçmez, üretimi artırmayı da düşünmüyorum diyorsanız biraz yorulacaksınız ama yumurta kaşesi ile işinizi yapabilirsiniz. Profesyonel bir yumurta kodlama makinesine ihtiyacınız yok.

2. Günlük yumurta üretimim 1000 adetlerin üzerinde, yeni kümes de kuruyorum, üretimi kısa vadede 3-5 bin, orta vadede 10bin, uzun vadede 50bin adetlere çıkaracağım. İşime uzun vadeli ve yatırım yapılması gereken bir iş olarak bakıyorum diyorsanız vakit kaybetmeye gerek yok. Yumurta kodlama makinenizi hemen almanızı öneririm.


Yumurta kodlama makinesi işinizin verimliliğini , yumurta baskı kalitenizi ve müşterilerinizin memnuniyetini artırır. İşinizde başarılı olmanıza katkı sağlar.

Yumurta Kodlama Makinesi


Aslında karar vermekteki en önemli noktanın işinize, hedeflerinize ve işinizin geleceğine nasıl baktığınızla ilgili olduğunu gördünüz mü?

 

Ürettiğiniz yumurtaları kodlamak bir zorunluluk ancak ne ile kodlayacağınıza karar vermek para ile ilgili değil, işinizle ilgili ne yapmak istediğinizi bilmenizle ve ona göre karar vermeniz ile alakalı.

 

Durun! Strese girmeye gerek yok, acele etmeyin. İşinizle ilgili ne yapmak istediğinize karar verdiyseniz öğrenmek istediğiniz her şeyi, aklınıza takılan her konuyu sormak, bilgi almak için bizi arayın, mail atın, sorularınızı sorun.

 

Yardımcı olmak için elimizden geleni fazlası ile yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Son olarak, sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı izleyebilirsiniz.

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere..

 

1.12.2021Sitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.