Moba hatlarında yumurta paketlerine STT ve ÜRT kodlamasını en verimli şekilde yapın!

Herkese merhaba,

Öncelikle, EP-21 ambalaj (paket) üzeri kodlama makinesi nedir, nasıl çalışır gibi soruların kısa kısa cevapları ile başlayalım.
 

2’li ve 4’lü yazdırma kafaları ile farklı kodlama seçenekleri de sunar.
 

Bu arada Moba hatlarına kurulmuş olan EP-21 makinelerinin kodlama videosunu da aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.
 

 

EP-21 kodlama makineleri çipsizdir. Üreticileri tek tedarikçiye mecbur olma kabusundan kurtarır. Çipli makine satın alan üreticiler her zaman tedarikçiye mecbur olma ve yüksek sarf malzeme maliyetlerinden şikayetçi olmuşlardır.
 

Firmamız, en yüksek kalitede sarf malzemeleri müşterilerine en uygun fiyatlar ile sunmakta ve baskı maliyetlerini düşürmektedir.

·         Düşük yatırım maliyeti.
 

EP-21 kodlama makineleri, ekonomik fiyatları ve yüksek performansı ile CIJ ( Continuous Inkjet Systems) teknoloji makinelere göre çok avantajlıdır.

·         Bakım gerektirmeyen sistemler.
 

EP-21 kodlama makinelerinde periyodik bakım ve düzenli parça değişimi yoktur. O yüzden CIJ sistemler gibi teknik servis ihtiyacı, parça değişimi gerektirmez.

·         Kartuşlar istediğiniz adetlerde her zaman stoklardadır.
 

İşiniz yarım kalmaz, operasyonlarınız devam eder.

·         Kartuş çeşitliliği.
 

Su bazlı ve solvent bazlı kartuş kullanılarak her yüzey için en kaliteli baskı elde edilir.

Farklı hatlardan gelen farklı viyollere henüz hat üzerindeyken STT, ÜRT, Lot No ve Seri No gibi dataların kodlanması operasyonel verimliliği artırmış, iş gücü ve zamandan tasarruf edilmesini sağlamıştır.

Geçmiş yıllarda kullandıkları kodlama makinelerinin sarf malzeme ve teknik servis bakım maliyetlerini karşılaştırdıklarında EP-21 kodlama  makinelerinin firmaları için ciddi ekonomik fayda (maliyet avantajı-kar) getirdiğini görmüşlerdir.

Ekoprint markamız ile bugün hem Türkiye hem de 23 ülkede, yumurta kodlama makinelerimizi, ambalaj (paket) üzeri kodlama makinelerimizi, yumurta taşıyıcılarımızı ve kartuşlarımızı yumurta üreticileri ile buluşturuyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik, üretim hatlarına özel uygulamalar-tasarımlar geliştiriyoruz.

Sizler de ürünlerimiz hk. bilgi almak, işlerinize nasıl fayda sağlayabileceğimiz konusunda fikir alışverişinde bulunmak isterseniz bizi her zaman arayabilir, mail atabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek işinize katkı sağlayabilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.

 

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere..

23.6.2022

Diğer HaberlerSitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.