Kao Collins ve Ekoprint matbaa barkod kodlama kartuşlarıHerkese merhaba,
 

HP45 teknolojisi kartuşlar, üretim yapılan tüm sektörlerde barkod, karekod, son kullanma tarihi, üretim tarihi, lot ve seri numarası gibi dataların kağıt, karton, plastik, metal, cam vb.. birçok yüzey üzerine kodlanması için kullanılıyor.

 

Matbaacılık sektöründe de özellikle sürekli form ve banka sözleşmeleri gibi önemli evrakların üzerine barkod, karekod ve seri no kodlamalarında HP45 teknolojisi kartuşlar tercih ediliyor. Sebebi, yüksek hızlı hatlarda, okunabilir ve keskinliği yüksek barkod-karekod baskıları elde edebilmek. Bu baskılar da ancak HP45 teknolojisi kodlama makineleri ve kartuşlar ile elde edilebiliyor. Bu sektörde hizmet veren firmalar için çok önemli ve kritik bir konu.
 


Mürekkebin yüzeyde tutunması, dağılmaması, baskıların okunabilir olması kartuş ve mürekkebin birlikte uyum içinde çalışmasına bağlı.
 

Dolayısıyla, matbaacılık sektöründe müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilen sayılı marka var. Kao Collins, bu alanda uzmanlaşmış, binlerce farklı mürekkep formülasyonuna sahip HP45 teknolojisi kartuşlar sunan ve çok tercih edilen bir marka. Alternatif olarak Ekoprint matbaa barkod kodlama kartuşlarımız da müşterilerimiz tarafından tercih ediliyor ve beğenilerek kullanılıyor. %100 yeni-sıfır Ekoprint kartuşları yüksek baskı kalitesi ve adetleri sunuyor, ekonomik fiyatları ile de müşterilerimizin maliyetlerini düşürüyor.

Son olarak, sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz. 

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere..

 

 

25.7.2022

Diğer HaberlerSitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.