HSA Inkjet sistemlerde yüksek performanslı Ekoprint kartuşları keşfedin!Bugün, HSA Inkjet kodlama sistemleri ve bu sistemlerde kullanılan yüksek performanslı, ekonomik fiyatlı Ekoprint kartuşlar ile Kao Collins kartuşlardan bahsedeceğiz.

Öncelikle, HSA ile başlayalım.

Solvent ve su bazlı HP45 teknolojisi kartuşlar ile üretim hatlarında ürünlere, ürünlerin ambalajlarına, etiketlere ya da sürekli form, banka sözleşmeleri vb materyallere kodlama yapar.

Ekoprint-Matbaa-Barkod-Kodlama-Kartuşları

Türkiye’de kullanılan HSA Inkjet kodlama sistemleri özellikle matbaacılık sektöründe sürekli form, fatura, banka sözleşmeleri vb materyallere barkod, karekod, seri no kodlamalarında kullanılmaktadır.

Ekoprint Matbaa Barkod Kodlama Kartuşları
 

Matbaa firmalarının bir çoğu tek kafadan 4-8-16-32 kafaya kadar çoğaltılabilen HSA Inkjet sistemleri, sürekli form harman ve tabaka makinelerinin üzerine kurarak bu işlemleri yapmaktadır. Büyük kurumsal firmaların, bankaların, özel ve kamu kuruluşlarının matbu evraklarında gerekli barkod-karekod ve seri no kodlamalarında Kao Collins ve Ekoprint kodlama kartuşlarını kullanmaktadır.

Ekoprint-Kao Collins-HP45-Matbaa-Barkod-Kodlama
Bu kartuşların ortak özelliği mürekkep kalitesinin yüksek olması, keskin ve okunabilir baskılar yapabilmesidir. Matbaacıların müşterilerini memnun edebilmesi ve sürdürülebilir iş üretebilmesi için olmazsa olmazları arasında yüksek baskı kalitesi ve performans sağlayan kartuşları tedarik edebilmesidir. Rekabetin çok yüksek olduğu bu sektörde, kağıt ve kartuş maliyetlerinin döviz bazlı olması tüm matbaa firmalarını da zorlamakta ve alternatif arayışlara da yöneltmektedir.

Ekoprint-Kao Collins-Hp45-Matbaa-barkod-Kodlama-

Alternatif arayışların başında sürekli tüketilmesi gerektiği için sarf malzemelerden-kartuşlardan bahsedip Ekoprint olarak sektöre nasıl katkı sağlayabileceğimizi anlatalım.

Başta belirttiğimiz gibi matbaacılık sektöründeki kodlama uygulamalarında özellikle Kao Collins kartuşları tercih edilmektedir. Bu tercihin en önemli nedeni yüksek baskı kalitesi ve performansı sunmasıdır.

Ekoprint-Matbaa-Barkod-Kodlama-Kartuşları

Müşterilerimiz, Kao Collins kartuşlarına büyük güven duymakta, işlerinde kendilerini asla yarı yolda bırakmadığını bilmektedir. Yüksek kaliteye, yüksek fiyat ödemektedir ancak karşılığını her zaman almaktadır.

Firmamız, matbaacılık sektöründeki müşterilerimize farklı alternatifler yaratmak ve maliyetlerini düşürmek için hem Kao Collins hem de Ekoprint kartuşları birlikte sunuyor.

 

Ekoprint kartuşları,  %100 yeni (sıfır), alternatif HP45 teknolojisi kartuşlar olup Amerika'dan ithal edilen yüksek kalite mürekkepler içermektedir. Kartuşlarımız yüksek baskı kalitesi ve performansı sunuyor, üstelik daha ekonomik fiyatlar ile müşterilerimizin maliyetlerini düşürüp rekabette onlara avantaj yaratıyor. Dolayısıyla, bu sektörde müşterilerimize 2 farklı marka ve renk seçenekleri ile ihtiyaçlarına yönelik kartuş çözümleri sunabilmemiz, müşterilerimizin de memnuniyetini sağlamamıza yardımcı oluyor.
 

Stoklarımızda her zaman ürün bulundurmamız, hızlı servis vermemiz, rekabetçi fiyatlarımız uzun süreli iş birlikleri kurmamıza imkan veriyor.

Müşterilerimiz de tek tedarikçiye bağlı kalma zorunluluğu yaşamadan, güvenilir alternatif tedarikçi ile çalışma imkanı bulup yüksek kalite ürünlere ekonomik fiyatlar ile ulaşabiliyor.

Sözün özü; Ekoprint, kendi markası ile sunduğu matbaa kodlama kartuşları ve Kao Collins kartuşları ile sektörde yer alan tüm firmalara her zaman hizmet vermeye devam edecektir.

Sizler de ürünlerimiz hk detaylı bilgi almak, öğrenmek istediğiniz her şeyi, aklınıza takılan her konuyu sormak için bizi arayın, mail atın, sorularınızı sorun. Yardımcı olmak için elimizden geleni fazlası ile yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
 

Son olarak, sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.
 

 

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere..

7.10.2022

Diğer HaberlerSitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.