Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda


Firmamız;

1996 yılında kurulmuştur. Ofis malzemeleri, yazıcı kartuş ve tonerleri alanında ticari faaliyetlerini uzun yıllar sürdürmüştür.
Bu süreçte baskı teknolojileri alanında yaşanan gelişmeleri yakından takip etmiş ve 2008 yılında faaliyet alanlarını çeşitlendirmiştir.Ekoprint I Sektörler & Ürünler

2008 yılından itibaren Ekoprint markamız ile endüstriyel alanda ‘’kodlama kartuşları, mürekkepleri ve kodlama makinelerinin üretimini, ithalatını ve ihracatını’’ yapıyoruz. 5 farklı sektöre yüksek kalite ve performansta ürünler sağlıyoruz.


Yumurtacılık sektörü için HP26 ve HP45 TIJ 2.5 teknolojisi yumurta kodlama kartuşları & mürekkepleri ve yumurta kodlama makineleri üretimi, satış ve pazarlamasını yapıyoruz.


Ambalaj, İlaç ve Matbaacılık sektörleri için su bazlı, dye bazlı ve solvent bazlı HP45 TIJ 2.5 teknolojisi endüstriyel kodlama kartuşları, mürekkepleri ve kodlama makineleri sunuyoruz.


Tekstil sektörü için plotter makinelerinde kullanılan HP45 TIJ 2.5 teknolojisi plotter kartuşları sağlıyoruz.


Bugün, Ekoprint ürünleri 12 ülkeye ihraç edilmektedir.
Amacımız, her yıl ürünlerimizi daha çok ülkeye ulaştırmak, hem yurtiçinde hem yurtdışında daha çok müşterinin kullanmasını ve memnuniyetlerini sağlamaktır.

 

 


Sitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.