Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda


Firmamız;

1996 yılında kurulmuştur. 
Endüstriyel baskı teknolojileri alanında yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek 2008 yılında faaliyet alanlarını 5 farklı sektör ile çeşitlendirmiştir.Ekoprint Endüstriyel Kodlama Çözümleri  

2008 yılından itibaren Ekoprint markamız ile endüstriyel alanda ‘’thermal inkjet kodlama kartuşları, mürekkepleri ve thermal inkjet kodlama makinelerinin üretimini, ithalatını ve ihracatını’’ yapıyoruz. 5 farklı sektöre yüksek kalite ve performansta ürünler sağlıyoruz.


Sektörler & ÜrünlerAmbalaj, İlaç ve Matbaacılık sektörleri için su bazlı, dye bazlı ve solvent bazlı HP45 TIJ 2.5 teknolojisi endüstriyel kodlama kartuşları, mürekkepleri ve inkjet kodlama makineleri sunuyoruz.

Yumurtacılık sektörü
için HP26 ve HP45 yumurta kodlama kartuşları & mürekkepleri ve yumurta kodlama makineleri üretimini, satış ve pazarlamasını yapıyoruz.


Tekstil sektörü için HP45 plotter makinelerinde kullanılan HP45 TIJ 2.5 teknolojisi plotter kartuşları sağlıyoruz.


Bugün, Ekoprint ürünlerini 23 ülkeye ihraç ediyoruz.
Her yıl ürünlerimizi daha çok ülkeye ulaştırmayı, hem yurtiçinde hem yurtdışında daha çok müşterinin ürünlerimizi kullanmasını ve memnuniyetlerini sağlamayı hedefliyoruz.Sitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.