El Tipi Kodlama Makineleri için Ekoprint Kartuşları

El Tipi Kodlama Makineleri küçük ve orta ölçekli üreticiler arasında son yıllarda oldukça popüler. Dolayısıyla, bu ürünleri ithal edip Türkiye'de üreticilere sunan çok sayıda da ithalatçı var. 

 

 


Bu makinelerin fiyatlarının üretim hatlarına kurulan kodlama makinelerine göre ekonomik olması ve küçük çaplı üretimlerde pratik kodlama imkanı sağlaması doğal olarak talebin de artmasını sağladı.

Özellikle, Uzakdoğu'dan ithal edilen bu makineler kısa sürede tüm pazarda kendine yer buldu. İlk başlarda üreticiler ekonomik fiyat ile makine alıp kodlamalarını yapacaklarını düşündüler ancak işin rengi kodlama yapacakları kartuşları tekrar sipariş etmeye başladıklarında değişti. Çünkü, ithalatçı firmalar uygun fiyatla sattıkları makinelerin kartuşları için çok yüksek bedel istemeye başladılar. Haliyle bu durum üretici firmaları çok rahatsız etti ve arayışa girmelerine neden oldu.

El Tipi Kodlama Makinelerini satın alırken yapmadıkları araştırmaları sarf malzeme (kartuş) ihtiyaçları olduğunda yapmaya başladıkları için bazı gerçekleri yeni yeni anlamaya başladılar.

Mesela, makinelerin çipli çipsiz olmasının ne demek olduğunu, pazarda aynı teknoloji kartuş fiyatları arasında çok büyük fiyat farklarının olduğunu, farklı malzeme cinslerine göre farklı kartuşlar kullanmaları gerektiğini hep sonradan öğrendiler.

Bu zaten en çok yaptığımız hatalardan biri değil mi? 
Her türlü yatırımı yaparken biraz araştırma yapmak, alternatifleri incelemek, referanslara bakmak, deneme-test yapmak çok mu zor gerçekten?

Maalesef sevmiyoruz araştırma yapmayı. Sonra da hesapta olmayan şeylerle karşılaşınca ne yapacağız şimdi diyoruz.
El Tipi Kodlama Makinelerinde de hikaye buna benziyor. Üreticiler, kendilerine sunulan makineleri satın almadan önce birkaç soru ile ileride yaşayabilecekleri birçok sorunu daha satın alma yapmadan tespit edebilir ve ona göre hareket edebilir. 
Bunun için kodlama makinesi alırken dikkat etmeniz gereken noktaları anlattığımız blog yazımızı aşağıda paylaşıyorum. Bu yazının içinde de ayrıca 2 link daha var, eğer kodlama makinesi alma aşamasındaysanız onları da okumanızı öneririm.
 

Kodlama makinelerimiz ve kartuşlarımız çipliymiş. Şimdi ne yapacağız?
 

Ekoprint olarak biz müşterilerimize her zaman yüksek performanslı, %100 yeni (sıfır), ekonomik fiyatlı kartuşlar sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kodlama makineleri öneriyoruz ve en baştan baskı birim maliyetlerini hesaplayabilecekleri tabloyu ortaya koyuyoruz. 

Müşterilerimizin kodlama yapacakları materyallere göre farklı kartuş ve renk seçenekleri sunuyoruz. Her zaman stoklarımızda ürün bulundurarak hızlı tedarik ile müşterilerimizin operasyonlarının verimli olması için çalışıyoruz. 
 

Bizim sunduğumuz el tipi tarih kodlama makinesi hk. öğrenmek istediğiniz her şeyi, aklınıza takılan her konuyu sormak, bilgi almak için bizi arayın, mail atın, sorularınızı sorun.
 

Yardımcı olmak için elimizden geleni fazlası ile yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Son olarak, sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.


Facebook: ekoprintkodlama

Instagram: ekoprintkodlama

LinkedIn: Ekoprint Kodlama Çözümleri

Twitter: ekoprintkodlama

Youtube: Ekoprint Kodlama Çözümleri

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere..

 

31.1.2023

Diğer HaberlerSitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.