Ekoprint, VIV Türkiye, 2023 Fuar İzlenimleri

Herkese merhaba,


 

Fuarın ilk gününün erken saatlerinde fuar alanı dolmaya başlamıştı. Standımızda bu yoğunluktan nasibini ilk 2 gün boyunca fazlasıyla aldı. Özellikle yurtdışından gelen ziyaretçiler standımızda sergilediğimiz yumurta kodlama makinelerine, paket üzeri kodlama makinelerine ve yumurta taşıyıcılara çok ilgi gösterdi. Çok güzel satışlar ve iş bağlantıları yaptık, çok yorulduk ama bu yorulmaya fazlasıyla değdi. Standımızı ziyaret eden yurtiçindeki yumurta üreticilerimize ve yurtdışı ziyaretçilere gerçekten gönülden teşekkür ediyoruz.
 

Özellikle, Orta Asya, Türki Cumhuriyetler, Afrika ve Avrupa bölgelerinde 15 ülkeden ziyaretçi ağırladık. Daha önceki fuarlardan iş bağlantıları yaptığımız müşterilerin bu fuarda da bizleri ziyaret etmesi ve iş birliklerimizi güçlendirecek çalışmaların yapılması bizi heyecanlandırdı, motivasyonumuzu artırdı. Geçen yıl pazara sunduğumuz MOBA tasnif makinelerinin hatlarına kurduğumuz viyol paketlerinin üzerine kodlama yapan EP-22M makinelerimiz Türkiye’deki yumurta üreticisi müşterilerimiz tarafından da yoğun ilgi ile karşılandı. Keskinoğlu ve Abalıoğlu tesislerine kurduğumuz 50’nin üzerinde makinemiz ile başlayan projelerimiz inanıyoruz ki yurtiçi ve yurtdışında büyüyerek devam edecek.
 

Türkiye’deki üreticiler gerçekten çok güzel yatırımlar yapıp en iyi makineleri tesislerinde kullanıyorlar ve yurtdışındaki üreticilere de örnek oluyorlar. Ekoprint olarak uzun yıllardır ülkemizdeki yumurta üreticileri ile birlikte çalışıyoruz. Yumurta kodlama makineleri, paket üzeri kodlama makineleri, kartuşlar ve yumurta taşıyıcı ürünlerimiz ile tüm üreticilerimize en yüksek kalitede ürünler sağlıyor ve işlerine katkıda bulunuyoruz. Dolayısıyla, ülkemizde elde ettiğimiz bu başarıyı yurtdışı operasyonlarımızda da sürdürmek, iş birliklerimizi büyütmek, geliştirmek ve ihracatımızı da her sene artırarak kendi alanımızda dünyada bilinen, güvenilen bir iş ortağı olmayı hedefliyoruz.
 

İhracat odaklı üretim-satış ve pazarlama anlayışı ile yurtdışında distribütörler ve direkt satışlar ile büyüyeceğimize inanıyoruz. Türkiye’de de üreticilerimize katma değerli yumurta ve paket üzeri kodlama çözümleri sunarak kazan-kazan anlayışı ile büyümeye devam etmek istiyoruz. Şimdi sırada Kasım, 2023’de Abu Dhabi’de katılacağımız VIV MEA fuarı var. Hazırlıklarımıza başladık bile??

Umuyoruz VIV MEA, Abu Dhabi fuarında da ülkemizi en güzel şekilde temsil ederek tüm ekibimiz ile başarılı işlere imza atarız.

Son olarak sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.

Sevgi ve selamlar, görüşmek üzere…

 

19.7.2023

Diğer HaberlerSitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.