Ekoprint, VIV Asia, 2023 Fuar İzlenimleri

Herkese merhaba,
Uzunca bir aradan sonra yazılarımıza, VIV Asia, 2023 fuar izlenimlerimizi sizlerle paylaşmak için başlıyorum.
Ekoprint olarak 8-10 Mart 2023 tarihleri arasında VIV Asia fuarında Tayland'ta üçüncü defa katılımcı olarak yerimizi aldık. 

2 yılda bir yapılan VIV fuarlarında ilk defa bu kadar kalabalık bir ziyaretçi kitlesi gördüğümü söylemek isterim. Bundan önce katıldığımız tüm fuarlardan çok daha kalabalıktı. 
İlk 2 gün standımızı ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazlaydı ki neredeyse oturmadık diyebiliriz..
Son gün ise tahmin edeceğiniz gibi daha rahat ve sakin geçti. Çok şükür ki güzel ve verimli bir fuar oldu bizim için. Yeni iş bağlantıları yaptık, yeni projeler geliştirdik. Umuyoruz ki Temmuz ve Kasım aylarında katılacağımız VIV Türkiye ve VIV MEA fuarlarında da standımız müşterilerimiz ve sektör temsilcileri ile dolar taşar, güçlü işbirliklerine imza atarız.


Dünyanın bir ucuna Türkiye'den ürünlerimizi göndermek, iş bağlantıları için yatırım yaparak fuarda yer açmak, ürünlerimizi farklı ülkelerden gelen ziyaretçilere anlatmak ve iş hacmimizi büyütmek gerçekten bizler için çok önemli ve kıymetli.
Ekoprint olarak uzun yıllardır VIV Asia, MEA ve Türkiye fuarlarına katılıp stand açıyoruz. Birçok ziyaretçi ve fuar katılımcısı ile neredeyse her fuarda karşılaşıyoruz ve birbirimizi daha çok tanıyoruz. Her fuarda birbirimizi görmek karşılıklı güveni de artırıyor. Fuara katılan Türk firmaları ile de çok güzel diyaloglarımız, birlikte kazanç yaratabileceğimiz proje fikirleri ortaya çıkıyor.


Her geçen yıl dünyanın farklı bölgelerinden gelen sektör temsilcileri ile yaptığımız işbirlikleri neticesinde Ekoprint ürünleri bugün 23 ülkede kullanılıyor.
Umuyoruz ve inanıyoruz ki çalışmalarımızın ve emeklerimizin karşılığını fazlasıyla alacağız. Yumurtacılık sektörüne sunduğumuz ürünleri her zaman geliştirerek, yeni ürünler ekleyerek, müşterilerimize katma değer yaratarak Ekoprint markamızı dünyada öncü markalar arasına taşıyacağız.
Yolumuz uzun, çok çalışarak keyifle mutlulukla işlerimizi büyütüp geliştirmek dileği ile..

Son olarak, sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.


Facebook: ekoprintkodlama

Instagram: ekoprintkodlama

LinkedIn: Ekoprint Kodlama Çözümleri

Twitter: ekoprintkodlama

Youtube: Ekoprint Kodlama Çözümleri
 

23.3.2023

Diğer HaberlerSitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.