Ekoprint müşterilerine neler sunuyor? Solvent-Su Bazlı Kodlama Kartuşları

Herkese merhaba,
Bugün ki yazımızda, üretim hatlarında ürün ambalajların üzerine ''Üretim Tarihi, Son Kullanma Tarihi, Seri No, Lot No, Karekod ve Barkod'' kodlamaları yapılırken kullanılan solvent bazlı ve su bazlı HP45 teknolojisi kartuşlarda Ekoprint'in müşterilerine neler sunduğunu anlatmaya çalışacağım.


Yazıya başlamadan evvel eğer daha önce okumadıysanız aşağıya solvent-su bazlı kartuşlarla ilgili yazımızın linkini bırakıyorum, okumanızı tavsiye ederim. Buyrun.

 

Solvent bazlı ve su bazlı kartuş nedir? Ürün ambalajlarımı hangi kartuşlarla kodlayacağım?Solvent bazlı ve su bazlı kartuş nedir? Ürün ambalajlarımı hangi kartuşlarla kodlayacağım?

Sarf malzeme maliyetlerinin döviz bazlı olması ve çok yükselmesi, özellikle bu dönemde üretim yapan firmaları fazlasıyla düşündürüyor. 
Sarf malzemelerde istenilen kaliteye, çeşitliliğe, ekonomik fiyatlar ile ulaşabilmek ve alternatif tedarikçiler ile çalışabilme özgürlüğünü yakalayabilmek firmalar için çok kritik bir hal aldı.
Tam da bu noktada Ekoprint'in sunduğu sarf malzeme çözümlerini anlatmanın faydalı olacağını düşündüm.
Başlamadan önce de web sitemizdeki kartuşları tekrar inceledim ve hizmet verdiğimiz sektörlere kaç farklı alternatifte HP45 teknolojisi kartuşlar sunabildiğimize baktım.
60'ın üzerinde kartuş seçeneği ile endüstriyel kodlama alanında Türkiye'nin en büyük kartuş tedarikçisi olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim.
Ambalaj kodlama kartuşları, ilaç karekod kodlama kartuşları, matbaa barkod kodlama kartuşları, tekstil plotter kartuşları, yumurta kodlama kartuşları ve posta kartuşları ile birçok sektörde, 1000'in üzerinde müşteriye uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Sadece Türkiye'de değil, aynı zamanda yurtdışında da aktifiz ve her sene yeni müşterilere yeni pazarlara ürünler satıyoruz. 2022 yılı itibari ile 23 ülkeye ihracat yapmışız.
Tamam tamam kızmayın, reklamı kısa kesiyorum ve maddeler halinde Ekoprint size neler sunuyor paylaşıyorum.
  • Dünya üzerindeki HP mürekkep partnerlerinin orjinal kartuşlarını ekonomik fiyatlar ile tüm müşterilerimize sağlıyoruz.
 
  • Her türlü yüzeye, malzemeye uygun farklı renklerde (beyaz, mavi, siyah, kırmızı vb..) alternatif kartuşlar sunuyoruz.
 
  • Her zaman stoklarımızda ürün bulunduruyor ve istenilen adetlerde istenilen zamanda tedarik edebiliyoruz. Özel renklerde ve bazı özel kartuşlarda siparişe göre ithalat yapabiliyoruz.
 
  • Avrupa'daki mürekkep üreticimize Ekoprint'e özel üretim yaptırıyor ve %100 yeni(sıfır) alternatif kartuşlar üretiyor, müşterilerimize sunuyoruz. Ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize yüksek kalite ürün sağlayıp, maliyetlerini düşürüyoruz.
 
  • Kartuşlarımız, tüm TIJ (Thermal Inkjet) sistemlerde Videojet, Wolke, HSAJet, Markoprint, Markem Imaje, Reajet, Anser, Links ve Domino kodlama makinelerinde yüksek performans sağlıyor. (makinelerin çipsiz olması gerekiyor)
 
  • Çipli mevcut makinelerinizi, çipsiz Ekoprint kodlama makineleri ile yenileme projeleri yaparak üreticilere Tek Tedarikçiye Bağlı Olma Kabusuna karşı alternatif çözümler sunuyoruz.

Bu sorunu yaşayan ya da yaşamak istemeyen tüm üreticilerin aşağıdaki yazıyı okumasını da öneriyorum. 
 

Sarf malzemede tek tedarikçiye mecbur olma kabusu! Kodlama makinesi alırken sorulması gereken 3 kritik soru!
 

Bizim sunduğumuz makineler ve sarf malzemeler hk. öğrenmek istediğiniz her şeyi, aklınıza takılan her konuyu sormak, bilgi almak için bizi arayın, mail atın, sorularınızı sorun.  

Yardımcı olmak için elimizden geleni fazlası ile yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Son olarak, sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.
 

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere..

20.10.2022

Diğer HaberlerSitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.