Ekoprint HP45 Plotter Kartuşları = %99 Müşteri MemnuniyetiHP45 plotter kartuşları
ile ilgili bir yazı yazmayalı uzun zaman olmuş. Belki yaz dönemi sıcak havalar, biraz iş yoğunluğu ve henüz tatile gidememiş olmanın hüznü yüzünden gecikmeler yaşanmış olabilir.

 

Ama bugün, Ekoprint plotter kartuşlarını yıllardır bizden tedarik ederek müşterilerine güvenle sunan bayilerimizin hiç yabancı olmadığı bir konuyu tekrar anlatacağım.


 

Amacım, hem hafızaları tazelemek hem de yüksek kalite, ekonomik fiyatla HP45 plotter kartuşları arayan yeni bayilerimize güvenilir iş ortağınız olarak biz buradayız, hazırız demek.
 

Öyleyse başlayalım. Buyrun.

Çok iddaalı bir başlık oldu, farkındayım. Ancak son 5 yıldır birlikte çalıştığımız bayilerimiz ile kurduğumuz, birlikte geliştirdiğimiz güçlü ve sürdürülebilir ilişkiler bize bunu gösteriyor.
 

Hikaye, yıllar önce mevcut bayilerimizin HP45 plotter kartuşlarında yaşadıkları büyük sorunlara karşı Ekoprint’i ve ürünlerimizi anlatmak ile başladı.
 

Sorunlar neydi peki? Aşağıda yazdığım sorunlar listesi size de tanıdık gelecek mi bir bakalım.

·         Müşterilerime verdiğim kartuşların birçoğu yazmıyor, çizik yazıyor.
 

 

·         İade edilen kartuşların sayısı artıyor. Sürekli müşterilere gidip geliyorum, hem zaman hem müşteri kaybediyorum. Tamamen zarar oldu bu iş bana.

 

·         Sattığım kartuşlarda standart kalite yok, güvenemiyorum. Bir parti iyi gibi, diğer parti kötü. Müşteri memnuniyeti yok.

 

·         Müşteri kaynaklı hataları bile sineye çekmek zorunda kalıyorum, sattığım ürünlerin arkasında duramıyorum.

 

·         HP45 orijinal ürünler müşterilerime pahalı geliyor. Benim sattıklarım kağıt üzerinde ucuz. Dolum ve Çin kartuşlar müşterilerimi memnun etmiyor.

Nasıl? Sorunlar tanıdık geldi mi?

Eğer bu yazıyı ilk defa okuyorsanız ve bu işi ‘’Müşteri Memnuniyetinizi’’ en yüksek seviyeye çıkararak yapmak istiyorsanız kısaca Ekoprint ile birlikte nelerin değişeceğinden bahsedip reklamımızı yapalım o zaman

Maddeler halinde aşağıya bırakıyorum, buyrun.
 

Bayilerimiz ile kurduğumuz güçlü ilişkilerimizin sırları;

1. Sektörün-bayilerimizin ve müşterilerinin ihtiyaçlarını-beklentilerini doğru anlamak ve her zaman en yüksek kalitede ürün sunmak.  

2. Her zaman stoklarımızda ürün bulundurarak bayilerimize standart-güvenilir ürün sağlamak.

         3. İşbirliği yaklaşımımızı kazan-kazan anlayışı ile çok net bir şekilde bayilerimiz ile paylaşmak. ‘’Öngörülebilir, adil ve karşılıklı güvene dayalı bir iş modeli’’ ortaya koymak.  

4. Bayilerim ile birlikte müşteri ziyaretleri yapmak, yaşanan sorunların kaynağını yerinde çok hızlı tespit etmek ve sorunları çözmek.  

5. HP45 teknolojisi plotter kartuşlarında yüksek performans alınması için bilgilendirmeler ve faydalı içerik paylaşımları yapmak.  

6. %100 yeni(sıfır), yüksek kalite ve ekonomik fiyatları plotter kartuşlarımız ile bayilerimiz ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamak.

 

 

Neden %99 müşteri memnuniyeti olduğunu ise yazının sonuna bıraktım, merak edenler olabilir.

Ürünlerimizde üretim kaynaklı hata payımız %1’in altında. Bu gerçeğe dayanarak, Ekoprint HP45 Plotter Kartuşları = %99 Müşteri Memnuniyeti diyebiliriz sanırım.

Son olarak, ürünlerimizi müşterilerinize sunmak, bizimle uzun vadeli ve güçlü bir işbirliği kurup bayimiz olmak isterseniz sizleri aramızda görmeyi çok isteriz.

HP45 teknolojisi plotter kartuşlarımız hk. öğrenmek istediğiniz her şeyi, aklınıza takılan her konuyu sormak, bilgi almak için bizi arayın, mail atın, sorularınızı sorun.  

Yardımcı olmak için elimizden geleni fazlası ile yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.

 

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere..

17.8.2022

Diğer HaberlerSitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.