Yumurta taşıyıcı ürünlerimiz çok tercih ediliyor. Peki neden?

Herkese merhaba,
Yeni haftaya, Ekoprint'in yıldız ürünlerinden olan yumurta taşıyıcılarımız hakkında bir yazı ile başlamak istedim.


Yumurta taşıyıcılar neden yıldız ürünlerimizden? Kısaca özetleyelim.
Hani bazı ürünler vardır, çok basit görünür, kullanımı kolaydır ama işlerimize öyle katkılar sağlar ki insana iyi ki böyle ürünler var yoksa halimiz ne olurdu dedirtir.
Yumurta taşıyıcı ürünlerimiz de işte tam bunu dedirtiyor müşterilerimize. 
Neden mi? 
Çünkü, yumurta taşıyıcı ürünlerimiz müşterilerimizin yumurta taşıma operasyonlarını 4 kat hızla yapmalarını sağlıyor. İşçilik ve zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olarak maliyetlerini düşürüyor. Elle yapılan taşımada oluşan fireyi önleyerek karlılığa katkıda bulunuyor. Operasyonlarınızı en verimli şekilde yapmanızı sağlıyor. Peki bu ürünleri biz müşterilerimize sunmadan evvel pazarda durum nasıldı?
Yumurta üreticileri, 30'lu viyollerden 15'li, 12'li, 10'lu, 6'lı viyollere yumurtaları aktarırken bu operasyonları eskiden elle yapıyorlardı. İnanılmaz bir işçilik ve zaman harcıyorlardı. Kolay mı? Günde binlerce yumurta üretilecek ve bunlar çalışanlar tarafından elle, kırılıp dökülmeden farklı viyollere en hızlı şekilde aktarılacak, fire de verilmeyecek. Çok zor iş, mümkün değil dediğinizi duyar gibiyim.
Haklısınız, mümkün değil. Her ne kadar bazı müşterilerimiz bizim elemanlar canavar gibi, sizin ekipmanlarla yarışır hatta geçer deseler de bunun böyle olmadığını hepimiz biliyoruz:)


Aslında bunu söylemelerinin altında yatan en büyük sebep içinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntılar. Bu zor dönemlerde ekipman yatırımı yapmadan, çalışanlarını boş bırakmayıp sürekli çalıştırarak verimli çalıştıklarını ve ek maliyete katlanmadıklarını düşünüyorlar.
Bunun gerçekte böyle olmadığını biz zaten biliyorduk ama yumurta taşıyıcı ürünleri almaya direnen bazı müşterilerimizin bir süre sonra pes edip ürünlerimizi alarak kullanmaya başlaması ve keşke daha önce alsaydık demeleri haklılığımızı teyit ediyor.

Açıkçası haklı çıkmaktan ziyade müşterilerimizin bir an önce işlerine değer katmalarını, operasyonlarını en verimli şekilde yönetmelerine yardımcı olmayı daha çok önemsiyoruz. Müşterimizi ikna edemediğimiz zamanlarda kendimize kızıyoruz. Bu kadar faydalı bir ürünü nasıl olur da müşterimizin kullanmasını sağlayamadık diye kendimizi sorguluyoruz. Ama anlatmaktan, bilgi paylaşmaktan asla vazgeçmiyoruz. 

Dolayısıyla, hem blog yazılarımız ile hem sosyal medya paylaşımlarımızla ürünlerimizi anlatıyor konuyu her daim sıcak tutmaya çalışıyoruz.
Müşterilerimizden gelen ve bizim sahada çektiğimiz videoları paylaşıyoruz. Ürünlerin kullanımının ne kadar kolay ve etkili olduğunu gösteriyoruz.
Eğer bu yazıyı okuduysanız, videolarımızı izlediyseniz ve bizim de bu ürünlere ihtiyacımız var dediyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir, bilgi alabilirsiniz.
Son olarak sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.


Sitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.