VIV Europe 2022, Utrect fuarında neler yaşadık?

Herkese merhaba,

Bizi takip edenler bilir, 2011 yılından beri düzenli olarak VIV Uluslararası Tavukçuluk Ekipmanları ve İhtisas Fuarlarına katılıyoruz
.

Sektörün en büyük ve önemli fuarlarından birinde ülkemizi temsil etmek, farklı ülkelerde ürünlerimizi-hizmetlerimizi sunmak, yeni iş bağlantıları yapmak bizim için inanılmaz heyecan verici bir durum.

Avrupa’da 4 yılda bir yapılan bu fuarda da standımıza ilginin yoğun olması, yeni ürünlerimizin ve projelerimizin ilgi çekmesi ve önemli iş bağlantıları yapmamız bizleri çok mutlu etti. Farklı ülkelerden yeni müşteriler ve bayiler ile çalışma fırsatı yakaladık. Bugüne kadar 23 ülkeye ihracat yapmıştık. Bundan sonraki süreçte hedefimiz, daha çok ülkeye daha çok Ekoprint ürünlerini ulaştırmak.
 

Biraz da fuardaki ziyaretçi profilinden bahsedelim. İlk 2 gün standımıza 15 farklı ülkeden ziyaretçi geldi.

İrlanda, Yunanistan, Fransa, Kuveyt, Brezilya, Tanzanya, Suudi Arabistan, Singapur, Sırbistan, Polonya, Pakistan ve dahası. Peru’dan bile standımız ziyaret edildi. 10 yıldır ilk defa oldu bu durum:)

EP-205 ve EP-121 yumurta kodlama makinelerimiz hem teknik özellikleri hem de rekabetçi fiyatları ile çok dikkat çekti.

EP-21 yumurta paket üzeri kodlama makinemiz Moba tasnif makineleri kullanan büyük yumurta üreticilerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Moba hatlarının arasına çok kolay entegre edilebilen, yer kaplamayan, bakım gerektirmeyen HP45 teknolojisi kodlama makinelerimiz ve sarf malzemelerimiz yurtdışında da sektörde adından söz ettirmeye başlayacak gibi duruyor. 

Yumurta üreticilerinin vazgeçilmezi yumurta taşıyıcı ürünlerimiz ise her fuarda olduğu gibi bu fuarda da ziyaretçilerin en çok ilgisini çeken ürünlerden oldu. İşçilik maliyetlerini düşüren, operasyon hızını 4 kat artıran, fireyi önleyen kullanıcı dostu ürünlerimizin performansı ve tasarımı müşterilerimizin memnuniyetini sağladı.

Ve bir yurtdışı fuarımız daha 3 gün içinde dolu dolu geçti ve bitti..

Umuyoruz ki gelecek fuarlarda da Ekoprint markamızı ve ülkemizi yine en güzel şekilde temsil edip nice başarılara imza atacağız.

VIV Asia ve Türkiye, 2023 fuarlarında görüşmek üzere..

Son olarak, sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.
 

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere..Sitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.