Orta ve Büyük Ölçekli Yumurta Üreticileri için; EP-205 Yumurta Kodlama Makinesi

Herkese merhaba,

Bugün, Ekoprint’in en çok satan yumurta kodlama makinelerinden EP-205 modelinden bahsedeceğim.
 

Günlük yumurta üretimi, 25.000 adet ile 500.000 adet arasında olan tüm yumurta üreticilerinin kullanabileceği, yüksek teknoloji ve kalitede, Avrupa menşeili üstelik ekonomik yatırım maliyeti olan bir makinedir. Ekoprint’in yüksek baskı kalitesine sahip gıda mürekkepli HP45 teknolojisi kartuşları ile mükemmel çalışarak %100 müşteri memnuniyeti sağlar.

2 metrelik konveyörü, Android tableti, bağlantı ekipmanları ve 5 adet gıda mürekkepli kartuşlarla müşterilere sunulur.

EP-205 yumurta kodlama makinesi, Thermal Inkjet teknolojiye sahip olduğu için CIJ (Continuous Inkjet) teknolojiler gibi parça değişimi, bakım vs gerektirmeyen sistemlerdir.

Çiftlik ortamları fazlasıyla toz, kir vs barındırabildiği için yine de makinelerin temizliğinin düzenli olarak yapılması ve doğru şekilde kullanımı makinenin performansını yükseltmek için önemlidir.

Yumurta üreticileri eğer yumurta üzerine tek satır kodlama yapıyorsa örneğin sadece işletme numaralarını basıyorsa 5 kartuş ile 1-1,5 milyon adet arası yumurta kodlayabilirler. Daha fazla satır kodlama yaptıklarında ve yazı fontunu büyük kullandıklarında bu adetler doğal olarak düşer.

Android tablet ile elinizdeki cep telefonunu kullanır gibi kolay ve hızlı bir şekilde makinenin programını yönetebilir, istediğiniz değişiklikleri başka bir bilgisayara, hafıza kartına ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz. Yurtdışına ihracat yaparken farklı dillerde kodlama yapmak isterseniz EP-205 yumurta kodlama makinesi ile her dilde (Arapça, Rusça, Çince, Japonca, Gürcüce vb.. her dilde) kodlama yapabilirsiniz. 

Makinenin geliştirilmiş mekanik dizaynı, yazdırma kafalarının tamamının aynı anda yukarı – aşağı ve sağa – sola kaydırılmasını tek bir hareketle yapmanıza olanak sağlar. Bu da operasyonlarınızda iş verimliliğinizi artırmanıza, yumurta kodlamada yüksek kalite baskılar elde etmenize çok yardımcı olur.

Farklı renklerde gıda mürekkepleri ile de hem beyaz hem de kahverengi yumurtalarda yüksek kalite baskılar elde etmenizi sağlayarak, müşterilerinizin memnuniyetini sağlar.

Ekoprint yumurta kodlama kartuşları %100 yeni (sıfır), yüksek kalite kartuşlardır ve ihtiyacınızı tam olarak karşılar.

Ekoprint teknik ekibi de her zaman müşterilerimizin yanındadır. Kurulum, eğitim, uzaktan servis vb tüm ihtiyaçlarında her zaman ulaşılabilir ve müşterilerimize yardımcı olmaya hazırdır.

Siz de ihtiyacınıza uygun yumurta kodlama makinesi almayı düşünüyorsanız Ekoprint’in sunduğu makineleri inceleyebilir, istediğiniz zaman her türlü bilgiyi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Şimdi bu kadar yazının üzerine bilgilendirmeyi özet olarak geçelim. EP-205 yumurta kodlama makinemizin özelliklerini maddeler halinde aşağıda paylaşıyorum, makinenin videolarını da izlemek isterseniz Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ekoprint EP-205 Yumurta Kodlama Makinesi;

* Saatte 100.000 adet yumurta kodlama

* HP45 termal inkjet baskı teknolojisi, 5’li yazdırma kafası

* Mükemmel baskı kalitesi ve performansı

* YENİLİK - Bluetooth teknolojisi ve android tablet ile kolay yönetim

* Bilgisayar kullanımı gerektirmeyen teknolojik altyapı

* Yumurta üzerine 4 satıra kadar kodlama özelliği

* YENİLİK - Her dilde baskı yapabilme özelliği (İngilizce, Arapça, Rusça, Çince vb)

* Marka ve Logo baskı yapabilme özelliği

* YENİLİK - Geliştirilmiş özel mekanik tasarım ile yumurta ebatlarına göre tek hareket ile hızlı ve çok kolay şekilde baskı yükseklik ayarı yapılarak operasyonun verimliliği artırılır, iş yükü azaltılır, baskı kalitesi ve performansı artırılır.

* YENİLİK - Geliştirilmiş özel mekanik tasarım ile viyol ebatlarına göre tek hareket ile 5’li yazdırma kafaları aynı anda yakınlaştırılıp uzaklaştırılarak operasyonun verimliliği artırılır, iş yükü azaltılır, baskı kalitesi ve performansı artırılır.

 

Son olarak, sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.
 

 

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere...

 Sitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.