İlaç Sektörü Karekod Kartuş Uygulamaları

Herkese merhaba,

Bu hafta, ilaç sektöründeki firmaların karekod uygulamalarında sıkça tercih ettiği HP45 teknolojisi kartuşlarına odaklanacağız.

İlaç kutularının üzerine basılan karekodlar, modern teknolojinin bir ürünü olan bu kartuşlar sayesinde yüksek çözünürlükte ve okunabilir bir şekilde üretiliyor.


 

HP45 teknolojisi kartuşları, temel olarak kartuş kasası, içindeki mürekkep ve elektronik yapısından oluşur. HP firması, bu teknolojiye sahip kartuşların kasasını ve elektronik bileşenlerini üretir ve dünya genelindeki mürekkep üreticisi partnerlere sağlar. Partnerler ise farklı sektörlerde kullanılmak üzere çeşitli mürekkep formülasyonları üreterek kendi markaları altında pazara sunarlar.
 

Türkiye'deki ilaç sektöründeki firmalar genellikle bu kartuşları yurtdışından ithal ederler. Kodlama makinelerini temin ettikleri firmalardan kartuşları da tedarik ederler. Örneğin, Videojet, Wolke, Markoprint, Age Otomasyon, Inc.jet gibi makine üreticileri ve distribütörleri, hem makineleri hem de kartuşları sağlayan firmalardan sadece birkaçıdır.

Biz Ekoprint olarak, ilaç sektöründeki firmalara bu kartuşları en uygun koşullarda temin etme ve sunma konusunda uzun yıllardır hizmet veriyoruz. HP mürekkep partnerleri ile olan işbirliğimiz sayesinde, farklı sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik çeşitli renklerde ve formülasyonlarda HP45 teknolojisi kartuşları sağlıyoruz.

Bunun yanı sıra, ilaç üreticilerinin sarf malzeme maliyetlerini daha da düşürebilmeleri için %100 yeni-sıfır, alternatif kartuşları da müşterilerimize sunmaktayız. Ekoprint olarak, hem HP mürekkep partnerlerinin kartuşlarını hem de alternatif üreticilerin kartuşlarını sunan, müşterilerine katma değer sağlayan tek marka olduğumuzu söyleyebiliriz.

İlaç firmalarıyla gerçekleştirdiğimiz demo çalışmaları ve operatörlere sunduğumuz kısa eğitimler ile kartuşların etkili bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Ayrıca, her zaman stoklarımızda ürün bulundurarak ve teknik konularda müşterilerimize anında destek vererek, onların yanında olmaya özen gösteriyoruz.

Siz de Ekoprint'in yüksek kaliteli ve ekonomik fiyatlı karekod kartuşları ile maliyetlerinizi düşürebilir, operasyonel verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Eğer daha önce okumadıysanız, karekod kartuşlarıyla ilgili faydalı bilgiler içeren yazılarımızdan birinin linkini aşağıda bulabilirsiniz:


Karekod kartuşlarında maliyetleri düşürmek için alternatif kartuş testleri nasıl yapılmalı? Çözüm önerileri?

 

Son olarak, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek işinize katkı sağlayacak ve ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.
 

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere..Sitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.