HP45 teknolojisi plotter kartuşları mı arıyorsunuz? Bayilerimizin hikayesi…


Tekstil sektöründe HP45 teknolojisi plotter kartuşları hizmeti veren tüm bayilerimiz de 3-4 yıl öncesine kadar bu arayışın içerisindeydi.

Haliyle, Çin’den gelen kartuşlar 2-3 kere dolum işlemi görmüş, elektronik devreleri arızalı, kalitesiz ürünler olduğundan müşterileri ile büyük sorunlar yaşıyorlardı. Dolum ürünlerin standart dışı kalitesini zaten biliyorsunuz, anlatmaya gerek yok.
 

Ürünlerdeki fireler, kağıt üzerinde iyi görünen maliyetleri artırıyor, müşterilerden gelen iadeler, sürekli müşterilere gitmeler gelmeler, müşteri memnuniyetsizliği ve kayıpları olarak geri dönüyordu. HP45 orijinal plotter kartuşlar iyiydi ancak çok pahalı olması hem kendilerini hem de müşterilerini rahatsız ediyordu.


Dolayısıyla, yazımızın başlığında belirttiğimiz gibi ‘’ her zaman tedarik edebilecekleri, %100 yeni (sıfır), uygun fiyatlı ve yüksek baskı kalitesi sağlayan alternatif HP45 teknolojisi plotter kartuşları ‘’ arıyorlardı. Biz de onların tam olarak isteklerini karşıladık, ürün ve hizmet kalitemiz ile de ana işlerine odaklanmalarını sağladık ve müşteri memnuniyetlerini artırdık.


Bayilerimiz ile ilk tanışmamız ve bugüne kadar gelen süreçte büyüyen işbirliğimiz işte böyle başladı.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile yeni tanışacak potansiyel bayilerimizi de en yakın zamanda aramızda görmeyi umuyoruz.

Sizler de HP45 teknolojisi plotter kartuşlarımız hk. öğrenmek istediğiniz her şeyi, aklınıza takılan her konuyu sormak, bilgi almak için bizi arayın, mail atın, sorularınızı sorun.


Yardımcı olmak için elimizden geleni fazlası ile yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Son olarak, sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere..Sitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.