1 SORU, 1 CEVAP Yumurta taşıyıcıları ile mi yoksa elle (manuel) yumurta transferini tercih etmeliyim?

Herkese merhaba,

Soruyu okuduktan sonra bütçem varsa tabii ki yumurta taşıyıcılarını tercih ederim dediğinizi duyar gibiyim?? O zaman ben de size şöyle cevap vereceğim.

Yumurta taşıyıcılar fiyat-performans olarak o kadar faydalı ki inanın bütçe oluşturayım, dur biraz daha elemanlar elle yumurtaları toplamaya devam etsinler bakarız diye beklenecek bir durum yok.

Şöyle diyen müşterilerimiz de oluyor ‘’ çalışan elemanlar var, boş durmasınlar bu işi elle yaparlar, biz de yumurta taşıyıcıları almayız’’. Bu düşüncenin ne kadar yanlış olduğunu da süreçte yine kendileri söylüyorlar.
 

Uzunca bir süre direnip yumurta taşıyıcı almayan müşterilerimiz sonrasında ürünü aldıklarında keşke en başından alsaydık, işimizi o kadar kolaylaştırdı ki size çok teşekkür ederiz diyorlar. Sonuçta müşterilerimizin memnuniyeti bizim ilk önceliğimiz, onlardan bu mesajları almak bizi çok mutlu ediyor ve işlerine değer kattığımız için doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Ne demişler geç olsun güç olmasın. Biz her zaman buradayız ve müşterilerimizin taleplerini istedikleri zaman karşılamaya hazırız.

Eğer siz de yumurta üreticisi ya da toptancısı iseniz ve 30’lu yumurtaları 6’lı, 10’lu, 12’li, 15’li ve yine 30’lu viyollere aktarım işlemi yapıyorsanız yumurta taşıyıcılarını hemen almanızı gerektirecek noktaları aşağıda paylaşıyorum.

Karar sizin.

 Ekoprint Yumurta Taşıyıcıları;

  • Viyoller arasında yumurta taşıma-transfer işlemlerini 4 kat hızlandırır.
  • İşçilik maliyetlerinizi düşürür, karlılığınızı artırır.
  • Elle transferde oluşan yumurta kırılmaları vb fireyi önler, karlılığınızı artırır.
  • Operasyonlarınızı profesyonel olarak gerçekleştirmenizi sağlar.
  • Ekonomik fiyatlar ile yüksek performans sunar.

Son olarak, sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.


Facebook: ekoprintkodlama

Instagram: ekoprintkodlama

LinkedIn: Ekoprint Kodlama Çözümleri

Twitter: ekoprintkodlama

Youtube: Ekoprint Kodlama Çözümleri
 Sitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.