1 SORU, 1 CEVAP Hangi yumurta kodlama makinesini almalıyım, EP-205 mi EP-121 mi benim için uygun?

Herkese merhaba,

Özellikle, bu işe yeni başlayan üreticiler makine yatırımları için ayırmayı düşündükleri sermayelerini en etkili şekilde kullanmak isterler. Bu noktada, yumurta kodlama makinesi yatırımı yaparken hangi makinelerin uygun olup olmayacağına birlikte bakalım. Buyrun.

En kritik ve önemli soru, yumurta üreticisinin günlük yumurta üretim kapasitesi ve gelecekteki tahmini kapasitesidir.

1 SORU: Hangi yumurta kodlama makinesini almalıyım, EP-205 mi EP-121 mi benim için uygun?

1 CEVAP: Günlük yumurta üretim kapasitesine göre üreticileri Küçük – Orta ve Büyük Üreticiler diye sınıflandırabiliriz.

Küçük üreticiler (Doğal-Gezen-Organik yumurta üreticileri) genellikle maksimum günlük 20.000 adet yumurta kodlaması yaparlar. Dolayısıyla, bu üreticilerimiz için EP-121 tek kafalı yumurta kodlama makinesi ekonomik yatırım maliyetli en uygun çözümdür. Saatte 10.000 ad yumurta kodlama kapasitesine sahip EP-121, 1,5 metrelik konveyörü ile de yumurta üreticilerinin verimli ve hızlı çalışmasını sağlar.

EP-121 yumurta kodlama makinesi videosunu izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

Orta ve Büyük üreticiler ise günlük 50.000 ad ve üstü yumurta üretimi yapan firmalardır. Dolayısıyla, verimlilik ve hız açısından EP-205, 5 kafalı yumurta kodlama makinesi 2 metrelik konveyörü ve android tableti ile profesyonel bir çözümdür.

 

Üretim adetleri ne kadar artarsa artsın saatte 100.000 adete kadar yumurta kodlama kapasitesi ile yumurta üreticilerinin gelecekteki ihtiyaçlarını da rahatlıkla karşılamaktadır. Yüksek teknoloji ve ekonomik yatırım maliyetli makinelerdir.

EP-205 yumurta kodlama makinesi videosunu izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

 

Son olarak sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere..Sitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.