1 SORU 1 CEVAP : Kodlama makinenizi satın alırsak kartuşlarını sizden almak zorunda mıyız?

1 CEVAP: Ekoprint olarak müşterilerimize paket-ambalaj üzeri kodlama makineleri, yumurta kodlama makineleri ve el kodlama makineleri sunuyoruz. Kodlama makinelerimizin %99’u çipsiz ürünler olduğu için eğer makinenizi bizden satın alırsanız kartuşlarını istediğiniz tedarikçiden özgürce alabilirsiniz. Sadece, standart olmayan kartuş kullanımlarını kesinlikle önermiyoruz. Örneğin, dolum kartuş kullanımı makineye zarar verebiliyor. Bu durum da makinenin garanti kapsamından çıkmasına neden oluyor.


Makine satıp kartuşunu bize zorla satmaya çalışmayan bir firma ile neredeyse ilk kez karşılıyorum dediğiniz duyar gibiyim?? Sebebini kısaca anlatayım.

Ekoprint, 20 yılın üzerinde kodlama makinelerine sarf malzeme sağlıyor. Her zaman yüksek kalite, %100 yeni (sıfır) ürünleri müşterilerine ekonomik fiyatlar ile sunuyor. Dolayısıyla, müşterilerimiz pazardaki kartuş fiyatlarını çok iyi bildikleri için performans-kalite ve fiyat konularında en iyisini onlara sunduğumuzu biliyorlar. Biz ürünlerimizin kalitesine, performansına ve ekonomik fiyatlarına güveniyor uzun yıllardır da müşterilerimizin işlerine değer katıyoruz. Makinelerimizi sattıktan sonra müşterilerimizi bize bağlı-mecbur bırakmıyoruz. Bu arada çipli makinelerimiz de var ancak onu da müşterilerimize baştan söylüyoruz ki durumu bilerek satın alma kararlarını versinler.
 

İşin özeti, Ekoprint kodlama makinesi aldığınızda sizlere yüksek kalite ve ekonomik fiyatlarla kartuşlarınızı da sağlayarak maliyetlerinizi düşürüyor, karlılığınıza katkı sağlıyoruz. Bizden kartuş almak istemezseniz de sizleri zorlayacak hiçbir şey yapmıyoruz. Makinelerimizi standart-kaliteli başka kartuşlarla güvenle kullanabilirsiniz.

Son olarak sosyal medya hesaplarımızın bilgilerini de aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz işinize katkı sağlayacak, ilginizi çekebilecek paylaşımlarımızı görebilirsiniz.
 

28.9.2023

Diğer HaberlerSitede yer alan markalar, kendilerinin tescilli ürünleridir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.